قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

نحوه کار با سامانه پدیت برای کاربر

How to Work with Pedit Platform

How to Work with Pedit Platform

۱- در ابتدا باید در سامانه ثبت نام نمایید. برای این منظور میتوانید از گزینه ثبت نام و یا گرفتن قیمت استفاده نمایید. در این مرحله دادن شماره تلفنی که با تلگرام قابلیت تماس داشته باشد به ما کمک میکند تا سریعتر با شما ارتباط برقرار نماییم.

 

۲- بعد از اتمام روند ثبت نام، از قسمت منوی کاربری در سمت راست، گزینه submit a request  را انتخاب نمایید. و طبق تصویر زیر، قیلدهای مربوطه را کامل نمایید.

Job Posting

Job Posting

۳- بعد از این، صبر کنید تا سامانه مقاله شما را برای ادیتورهای فعال در زمینه شما ارسال نماید. بعد از قرار گیری پیشنهادات ادیتورها، شما از طریق ایمیل باخبر میشوید. در این مرحله وارد سامانه شده و در پنل کاربری پیشنهادات ارایه شده برای انجام مقاله خود را به همراه قیمت ببینید. پیشنهادی که برای شما جذاب تر است را انتخاب نمایید و از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب پرداخت خود را به انجام برسانید.

payment

payment

 

۴- بعد از اتمام پروژه توسط ادیتور، ایمیلی برای اطلاع شما ارسال میشود. بعد از آن وارد سامانه شده و فایل ویرایش شده را دریافت نمایید. دقت کنید که ادیتورهای ما از قابلیت track changes در نرم افزار word استفاده نموده­اند و برای هر ویرایش در هر سطر، شما می توانید ویرایش مورد نظر را قبول و یا رد کنید.

Track Changes

Track Changes

۵- بعد از نهایی کردن عنوان مقاله، با فرستادن یک ایمیل به peditcert@pedit.ir نسبت به درخواست pedit certificate  اقدام نمایید. فایل certificate شما تا یک روز کاری برای شما ارسال خواهد شد.

Pedit Certificate

Pedit Certificate

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *