قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

معرفی خدمات سامانه پدیت

Pedit Introduction

Pedit Introduction

انتشار مقالات علمی در مجلات با ایمپکت فکتور بالا به میزان زیادی به نحوه نگارش و ارایه یافته های علمی به صورت حرفه­ای وابسته است. چیزی که به میزان زیادی به چشم میاید این است که بسیاری از تولیدات علمی ما فارسی زبانان، با وجود داشتن استحقاق، به دلیل کیفیت نسبتا پایین­تر نگارش و همینطور نمایش یافته ها، شانس کمتری برای انتشار در ژورنالهای با ایمپکت فکتور بالا میابند. اگر شما محققی هستید که میخواهید بیشترین بهره را از تلاشهای تحقیقاتی خود ببرید، خدمات پدیت به میزان زیادی به کمک شما می­آیند.

نه یک ویراستار بلکه یک مشاور

نقطه تمایز ما با سامانه های مشابه، در اختیار داشتن  شبکه­ای از محققان با تجربه از اقصی نقاط جهان است. تمام کپی ادیتورهای سامانه پدیت دانش­آموختگان دانشگاه­های برتر انگلیسی زبان خارج از کشور هستند که هم­اکنون در حوزه تحقیق و دانشگاه فعال بوده و سابقه انتشار در بهترین مجلات زمینه کاری خود را دارا میباشند. راهنمایی های علمی این عزیزان در مواردی از کمک­های نگارشی راه­گشاتر خواهند بود. از لینک زیر اعضای کمیته علمی را مشاهده نمایید.

انتخاب ژورنال مقصد

آز آنجایی که ادیتورهای سامانه پدیت همه دارای سابقه انتشار در ژورنالهای مطرح هستند، تجربه ایشان به میزان زیادی به کمک شما میآید تا بهترین و مرتبط ترین ژورنال را برای انتشار مقاله خود انتخاب نمایید.

Cover Letter

نوشتن یک cover letter جذاب شانس شما را برای ارسال شدن مقاله اولیه به داوران به میزان زیادی افزایش میدهد. کاور لتر اولین سندیست که توسط ادیتور ژورنال مطالعه میشود. ادیتورهای سامانه پدیت، ابتدا به شما کمک میکنند تا بهترین ژورنال مرتبط با زمینه کاری خود را بیابید و در درجه دوم به شما کمک میکنند تا یک کاور لتر حرفه­ای را به این منظور آماده کنید.

Pedit Certificate

پدیت به شما گواهینامه نگارش میدهد. شما میتوانید به همراه مدارک دیگر گواهینامه نگارش را برای ژورنال مقصد ارسال نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *